Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elfognak múlni maguktól, ha...

Elfognak múlni maguktól, ha idősebb leszek? Milyen készítményt lenne érdemes használni?

Figyelt kérdés
Kissé pattanásos az arcom, nem vészes..mert nem nagyok és nem olyan gyulladtak max 3-4 van az arcomon alul az állam mellett,de az a 3-4 rendszeresen előjön. 19 éves vagyok és gondolom ez a hormonok miatt van. Gyógyszert nem szeretnék szedni, mert szerintem az a súlyosabb esetekben kell.
2009. okt. 11. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok.. néha még rondább is.. de én már 22 múltam, bőrgyógyászhoz is mentem..kb semmit nem ért.. talán elmúlik, talán nem.. de gyógyszert semmiképp se szedj, vegyél egy vichyt vagy neutrogenat és jobb lesz.:)
2009. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!