Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a középszőkét befestem...

Ha a középszőkét befestem egészen platinaszőke félére, és arra rá még egy palette szinezőt akkor élénkebb lesz? (többi alul)

Figyelt kérdés

elhatároztam hogy vörös hajat szeretnék. vettem egy palette color shampoo intenzív vöröset ( szinező , 24 mosásos ) kipróbáltam egy incifinci tingyen hogy milyen lesz, érdemes-e az egészet befesteni. szépnek szép szín, de nem olyan élénk mint amilyet szeretnék :( találtam otthon egy Joanna nevű " arany homok" festéket. gondoltam hogy ha evvel befestem a hajam ( aranyhomok) és ráfesten a vöröset olyan mintha leszivatnám a hajat és intenzívebb lesz.

hülye vagyok, vagy lehetséges így is?: O


2013. jún. 17. 07:01
 1/2 A kérdező kommentje:
volt szőkítőporom, csak anyám ellopta
2013. jún. 17. 07:02
 2/2 anonim ***** válasza:
lopd vissza amúgy meg menj el fodrászhoz és ő jól megcsinálja mert a házi ügyködések után nekik se leányálom visszavarázsolni a hajadat.
2013. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!