Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás 1 hétig bírja?

Gyantázás 1 hétig bírja?

Figyelt kérdés
vettem gyanta készüléket, mert az epilátor semmire sem volt jó. Előtte még nem gyantáztam. Olvastam, hogy 3 hétig babapopsi simaságú lesz a bőröm. Na most én 1 hete gyantáztam és mindenhol borostás vagyok és nagyon bök. Kb a borotválkozás majdnem eddig bírja. Nagyon csalódott vagyok és megbántam. Most komolyan van olyan aki 3 hétig borosta mentes?
2013. jún. 13. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha elötte borotváltad, akkor nem csodálkozz, megerösödött töle a ször és ezért idöbe telik, mire a gyantázással rendesen sima marad.


Elöször is ha borostás, akkor valamit nagyon nem jól csináltál, mert a gyanta kihúzza a szötszálakat, nem pedig leszakitja. Márpedig szúrós-borostás csak akkor lesz, ha a szörszálak leszakadnak és nem kijönnek.


Valószinüleg elötte be kellett vona áztatni a börödet, hogy fellazuljon.


De ettöl függetlenül erös szálú szörnél eleinte hamarébb visszanö, viszont minden gyantázással (mármit ha nem letépi a szört, hanem kihúzza) egyre vékonyabb szálú és gyöngébb növésü lesz. Egy idö múlva tényleg 3-6 hétig is sima marad a böröd.


Szerintem pár alkalommal jobb lenne kozmetikussal csináltatni, mert neki több a tapasztalata, és csak akkor kezdeni otthon kisérletezni, ha már vékonyabb lett a ször.

2013. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ha kozmetikus gyantáz az több mint egy hónapig sima.epilálógéppel kb olyan 3-4 hét simaság,az tuti.

Hány éves vagy?

21

2013. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22 vagyok és előtte borotváltam kb 3-szor epiláltam eddig, de nem szedte ki a szőrt csinálhattam akár 2 órán át is. Azt nem tudom, hogy leszakítja e vagy kitépi, mert utána nagyon nagyon sima, de 1 hete csináltam és szúrós :(
2013. jún. 13. 16:54
 4/6 A kérdező kommentje:
a nemi szervemnél és a hónaljamnál a bőrt szedte le a szőr ott maradt. Sajnos nincs pénzem elmenni kozmetikushoz, így is 7000Ftba van ez a gyantázó szett.
2013. jún. 13. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

"a nemi szervemnél és a hónaljamnál a bőrt szedte le a szőr ott maradt. "


Ebböl egyértelmü, hogy valamit nagyon nem jól csináltál, és ezért is megérné a kozmetikus, mert ott meg tudod figyelni, hogy mit hogy csinál.

2013. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kozmetikusom 2700ért gyantáz teljes lábat és teljes kezet .... Szóval szerintem megéri kipróbálnod :)

amúgy 2. Voltam.

2013. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!