Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paróka, alatta géppel letolt...

Paróka, alatta géppel letolt haj? 38N Valakinek tapasztalata állandó parókaviselettel?

Figyelt kérdés

Tök rövid fiúsra/vagányra van vágatva a hajam, mert ha megnöveszteném, ordítana, hogy konkrétan alig van a fejbőrömön haj, az is kiszőkítve, hogy kevésbé legyen feltűnő a 3 szál hajam alatt a fejbőröm.

Beleuntam már ebbe a vágatni kell, hogy beálljon, és ne látszon, hogy alig van hajam, festeni kell ugyanezért, örökké elalszom, és aztán lehetetlen beszárítani, hogy ne látszon.

A parókavásárlás oké lenne, nem félnék a hajamat se letolni géppel, de állandóan parókát hordani... mi van, ha metróban fúj a szél? mi van, ha az utcán fúj a szél? a fülnél és a homloknál nem látszik, hogy az paróka?

Sose lehetett olyan frizurám, amilyet szerettem volna, mert sose volt hozzá elég hajam... Sose lehettem fekete hajú... Most, így 38évesen betelt a pohár. Szeretnék végre frufrut, vörös hajat, dúsat.

Vélemények? Csak normálisakat szeretnék!


2013. jún. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

linkelnél képet, hogy kb hogy néz ki a hajad.


én nem vágatnám le a helyedben, mi van ha összejössz egy pasival, és épp leesne bármilyen helyzetben. nagyon kellemetlen lenne.


azt ne sajnáld, hogy nem lehettél fekete hajú. a szőke fiatalosabb, fiatalit.

2013. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy szélfújástól nem szabad leesnie a parókának. Ha több pénzt áldozol rá, és olyat veszel, ami direkt pl rákosoknak van csinálva, úgy tudom hogy azoknak ilyen szilikonos a belseje. Egyébként ha nem dúrod le alatta teljesen kopaszra a hajad, hanem meghagyod 5-10 centisre, akkor hullámcsattal hozzá tudod rögzíteni a parókát. De egyébként sem esik le olyan könnyen az. Én csak alkalmanként hordok parókát, és én is mindig félek hogy lejön, de még soha nem volt ilyen.

Frufrus parókáknál sokkal kevésbé vehető észre hogy paróka, mert ugye nem látszik a fejbőr és a paróka szélének a találkozása..:)

2013. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én állandó parókát hordok már kb. 5 éve. Nem esik le a metrószélben sem:)

Sőt, már volt, hogy a copfomat meghúzták, és a helyén maradt. Ha a homlokodnál hagysz egy kis hajat, azt felfelé fésülve természetessé teheted a hatást. Olyat vegyél állandó viseletre, ami igazi haj, és arra tervezték, hogy mindig hordod. Az úton útfélen kapható divatparóka erre alkalmatlan. Rá kell szánnod olyan 150-200 ezret (bár lehet, hogy olcsóbban is lehet, nekem 5 éve 130 körül volt), de ha vigyázol rá, 5 évig biztos kitart. Ha olyat veszel, amibe a forgókat is belekalkulálták, a hatás még természetesebb. Egyébként a dússága, szépsége miatt sokakban felmerül majd, hogy paróka-e, de ha valakinek mondjuk a plasztikai sebészettel nincs gondja, akkor azok, akik eü-i okokból viselnek parókát, szerintem ne aggódjanak azon, hogy észreveszik-e.

Nyáron a meleg miatt elég kényelmetlen viselet, de mindent meg lehet szokni. Ha kérdésed van, priviben vagy itt szívesen válaszolok. 37/n

2013. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!