Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajamról...

Mi a véleményetek a hajamról az alábbi kép alapján? Nagy hajnövesztésben és ápolásban vagyok, ezért kérdezem. Kíváncsi vagyok, hogy hogy haladok, másoknak mi erről a véleménye.

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


Tegnap reggel kivasaltam, mára lett ilyen hullámos. Nem szoktam kivasalni, csak már nagyon hullámos volt.


Mellékelek régebbi képeket is, illetve kérdést.

ÁPRILIS

kép: [link]

kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


FEBRUÁR

kép: [link]

kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..



2013. jún. 13. 09:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem tudom, mit jelent az, hogy semmilyen.


Várom még mások véleményét is!

2013. jún. 13. 13:54
 12/24 anonim ***** válasza:
Szép, de nekem ez már hosszú, és elég kusza, nincs rendesen kivasalva. A legszebb a februári képen, ott a hossza is jobban tetszik, és gyönyörű, ahogy hullámzik.
2013. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
egészségesnek tűnik vagy vágassak belőle?
2013. jún. 18. 07:48
 14/24 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 képen már nagyon szép, csak szerintem felesleges ilyen hosszú, egy 10 centit nyugodtan vághatnál belőle. Meg nem értem, ha akkora hajápolásban vagy, akkor miért vasalgatod?
2013. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
*úgy értem a masnis kép, azon szép fényes
2013. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szép hosszú a hajad, de úgy látom, hogy el van vékonyodva egy kicsit a vége. Egy 3-4 centi vágást én beiktatnék a helyedben és akkor nagyon szép lesz :)
2013. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Igen, gondolkozok egy vágatáson. Azobna sajnálatos módon a fodrász mindig jóval többet vág le, mint én az szeretném, így még hezitálok.


Nem szoktam vasalni, soha. Csak mivel mostmár eléggé megnőtt, és hullámos is, muszáj volt párszor, hogy ne legyen minden egyes fésülködéskor tele a kefe hajjal.


Mindenkinek köszönöm a választ!

Zöld kéz :)

2013. jún. 29. 00:51
 18/24 anonim ***** válasza:
Szép nagyon :) Dús, és ápolt. Mit csinálsz vele?
2013. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

A hajam alapból dús-így ezzel nem foglalkozom különösebben

3éve egyáltalán nem használok hajszárítót, hajvasalót is kábé csak fél évente. Ezenkívül hajvégápoló és hajpakolás.

Remélem ettől már csak jobb lesz majd :)

Köszi a választ!

2013. júl. 3. 18:15
 20/24 anonim válasza:
Szerintem is vágass kicsit belőle, esetleg valami kis lépcsőzetességet belerakhatsz. Nem tudom előről milyen, de valakinek lelapult, ápolatlan, ha megnöveszti, de neked nem hiszem az ápolás miatt.
2013. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!