Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki megmondja nekem, hogy...

Valaki megmondja nekem, hogy ez milyen szín? És milyen hajfestékkel lehet elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg gesztenyebarna festett hajam van, de majd szeretnék ilyet valamikor. Először persze leszívatnám, aztán befestetném. Nem tudom milyen színt válasszak. Szeretném elkerülni a narancs árnyalatot. Mennyi időbe telne, és egyáltalán lehet-e pont ezt a színt kapni?



2013. jún. 12. 11:34
 1/4 anonim válasza:
Szerinted ez annyiból állt, hogy a mosdó felett befestette a haját? Látszik rajta, hogy hátul és felül tök más árnyalatú, mint lent elöl. Mesterfodrász csinálta biztosan, általa kikevert festékkel.
2013. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan látom, hogy nem egy színből áll....én nem szeretnék átmeneteset, azt a színt szeretném, ami kb a közepén van..ja és én is fodrászhoz akarok menni, csak nem tudom, mit mondjak neki...ezért tettem fel a kérdést.
2013. jún. 12. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez valamilyen sötétebb szőke hajfesték a haján. nem az a platina szőke, de ezt valamilyen szőkés hajfestékkel érte el, és keverhetett hozzá vmilyen barnát plusz.
2013. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fodrászhoz mész akkor vidd el a képet, és megcsinálja az alapján.
2013. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!