Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre festés után halott...

Ombre festés után halott hajvégek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ombre festést csináltattam a hajamon, rohadt jó lett, csak sajnos a hajvégeim olyan 10-15 centin totál meghaltak.. levágatni nem akarom mert imádom, hogy ilyen hosszú (derékig ér), de valahogy rendbe kellene hozni mégis. Milyen termékeket, vagy házi módszereket ajánlotok?
2013. jún. 11. 18:52
 1/9 A kérdező kommentje:
hát most megnéztem jobban, és inkább 20 centi, nem 10-15:(
2013. jún. 11. 18:55
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
ricinusolaj
2013. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

valamennyit muszáj levágni belőle a töredezett hajon már a jóisten se segít és úgyis megnő.


ami a hajápolás illeti próbáld ki a ricinus, argán és kókuszolajat esetleg a panthenolt(én rákentem a hajamra és fantasztikusan puha lett)

2013. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

na ez jó, van itthon ricinusolajam, csak folyton elfelejtem használni:D köszi :)


esetleg samponötleteket vagy egyéb tippeket ha valaki még tud...azt megköszönném:) minden infó jól jön :)

2013. jún. 11. 19:05
 5/9 A kérdező kommentje:
vágatni azért nem szeretnék, mert így eltűnne a világosított rész nagyja, és úgy fölösleges az egész ombre festés.
2013. jún. 11. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Mosas után öblitsd le sörrel a hajad. Hagyd rajta kb fél órát aztán mosd le. Nekem puhább lett tőle a hajam pedig eddig csak egyszer használtam.
2013. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a halott részt hiába kenegeted...azt le kell vágni.
2013. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy látom én vagyok a harmadik, aki ezt javasolja: VÁGASD LE A VÉGÉT! Mást nem tudsz vele csinálni, az már soha nem jön rendbe. Vágás után az egészséges részt már tudod ápolni, hogy megmaradjon az állapota.
2013. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ricinus + olívaolaj vagy csak kókuszolaj heti kétszer száraz hajra, rá zacsi, törcsi és hagyd úgy órákig. Igaz nekem nincs ombre hajam, de szétvasalt festett hajam igen, és azt pár alkalom után rendbe hozta.
2013. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!