Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen színnel...

Szerintetek milyen színnel tudnám feldobni a hajamat? Középszőke hajam van régóta, de már unom.

Figyelt kérdés

Félhosszú a hajam, és kék a szemem. Szeretnék bele valami szép színt. Úgy gondoltam, hogy a hajam végét befestetem valamilyenre. Szerintetek milyen szín lenne a jó? Nekem tetszik a sötétkék, és a lila. Olyat szeretnék, ami a szememet is szépen kiemeli.

Van itt néhány kép is, hogy milyenre gondoltam:


[link]


[link]


[link]


Vagy ha tudtok jobb megoldást, hogy mivel tudnám feldobni, azt is szívesen várom. :)


19/L


2013. jún. 10. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez így túl vad, dehát neked kell tettszen, szóval ha már ez jön szóba akkor mindenképpen lilásra, pont mint a második képen, az jól néz ki.:) Én vörösre akarom festetni a hajamat, de ha nagyon hajvégfestést szeretnél, szerintem vörösre fessed az alját, az ütős!:)
2013. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első!!!!!!! kegyetlen szép : D én nagyon szeretnék ilyesmi hajat már egy ideje csak a mi sulinkban nem tolerálnák... de szerintem nagyon gyönyörű :D szóval mindenképpen az első : D
2013. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
így még nem tudtam eldönteni, de azért köszi mindenkinek :D lehet kipróbálom majd mindkettőt, és amelyik jobban bejön :)
2013. jún. 17. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!