Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt hogy használjam a fejbőrömre?

Ezt hogy használjam a fejbőrömre?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyász írt fel nekem hajszeszt, amit a patikában gyógyszeres üvegbe adtak. Folyik, mint a víz, és nem tudom hogy használhatnám a fejbőrömre... az egészet felszívja a hajam :/
2013. jún. 8. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hosszú hajad van, akkor hajolj előre, és fésüld előre a hajadat, hogy így lelógjon és akkor a tincsek között a fejbőrödbe tudod masszírozni a hajszeszt.
2013. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is használok hajszeszt, az enyém is sima, műanyag flakonba volt, abból nagyon nehéz a fejbőrre felvinni és nagyon szárítja a hajamat. Én úgy oldottam meg ezt a problémát, hogy átöntöttem egy tiszta, használaton kívüli pumpás flakonba a hajszeszt. Így közvetlenül a fejbőrömre tudom fújni belőle a hajszeszt, és nem a hajam szívja fel az egészet. Közben fésűvel elválasztgatom a hajam, így tényleg az egész fejbőrömre jut a hajszeszből.


Egyébként gazdaságosabb is, mivel nem szívja fel a hajam, nem kell olyan sokat használni egyszerre. :)

2013. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy ez valami port is tartalmaz, és eltömíti a pumpát :/ Már próbáltam 2-vel is :/
2013. jún. 8. 20:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen felráztam előtte!
2013. jún. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!