Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be szeretném hennázni a...

PannkaBubu kérdése:

Be szeretném hennázni a hajam. Honnan szerezzek hennát? Menyi ideig marad benne?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, a (eddig ismert) legolcsóbb, és leghatásosabb,legjobb hennát a Wesselényi utcánál levő Szép Kis India nevű boltocskában vehetsz. 250g 2500ft, és asszem 4500 az egy kilós. Sok helyen 3-400g-ot mondanak egyszeri alkalomra, hát az én hajam lapockáig ér és kb 50g-ot használok egy alkalomra, szóval ez piszok sok ideig elég.

Mennyi ideig marad benne? Elég tartós, mondhatni csak akkor tűnik el teljesen, mikor lenő. Viszont a szín nekem kopik (eredetileg szőke voltam, festés után élénkvöröses, most meg vörösesszőke). Érdemes kímélő sampont - natúrkozmetikumok,babasamponok - használni, úgy tartósabb.

2013. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a legtisztább, legjobb minőségű hennát kapod nagyon jó áron.

250g - 1500Ft

500g - 2800Ft

1000g - 4980Ft


[link]

Itt mindent megtalálsz, amit a hennázásról tudni kell.


I

2013. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igazi henna nem kopik, nem fakul, csak lenő. Viszont kikeveréskor érdemes belekeverni pici olivaolajat is.
2013. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!