Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapjáraton hajlamos vagyok...

Alapjáraton hajlamos vagyok sajnos még mindig a pattanásodásra, de azt vettem észre, hogy az arcom azon oldalán, ahol alszom gyakoribb. Ez lehet a párna miatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Előforfulhat, hogy amiatt van. Egy jó tanács: szexelj sokat, az letisztítja az arcod:D
2009. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én mituán kitapasztaltam a bőröm és a testem beállíttottságát azt vettem észre, hogy a pattanások kialakulása nálam nagyban függ a táplálkozástól és a higiéniától

szerintem lehet a párna az oka :) de ha kicseréled sem biztos h másként lesz, a szellőzés viszont jót tesz a pattanásnak, aludj a másik oldaladon is és akkora fele-fele arányban lesz pattanásod mindkét oldalon :D

2009. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hatalmas tanácsokat kaptam eddig. :D

A táplálkozás alatt mit értesz, milyen ételeket érdemes enni?

2009. okt. 10. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha befülled az arcod, nagyobb esély van a pattanások kialakulására. Tehát igen, lehet a párna miatt. Lefekvés előtt alaposan tisztítsd meg az arcod, és használj éjszakai krémet. Reggel pedig szintén tisztítsd. A táplálkozást illetően igaza van az előttem szólónak, ne egyél zsíros és csípős ételeket, mert ezektől jobban jönnek. Tapasztalat. :)
2009. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fűszeres ételeket is kerülnöd kell, és cserélj gyakrabban ágyneműt. Én a helyedben vennék egy új párnát. A régi párnák és takarók tele vannak atkákkal és porral, így ne csoda, hogy nem tud tisztulni az arcod. Ha van lehetőséged rá, használj bioptronlámpát. Amúgy az aloeverás krémek is csökkentik a gyulladást, de a növénykereskedésekben lehet kapni magát a növényt is, az hatásosabb valamivel.
2009. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szokták is ajánlani, hogy minden nap cseréld ki a huzatot..én úgy szoktam, hogy esténként megfordítom a párnát. : DD
2009. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!