Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még nem voltam szoliba, de...

Még nem voltam szoliba, de szeretném kipróbálni? Először hány percre feküdjek be? És hogyan működik, ha zsetonos? Hogy nyílik az ajtaja?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Több féle szoli van. Erősebb, gyengébb. Ahova menni akarsz, ott mindenképp kérdezd meg mennyit javasolnak. Függ az alap bőrszínedtől is erősen. A továbbiakat (mit hogy kell csinálnod) pedig úgyis megmutatják neked, ha először mész.
2008. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak még kicsit izgulok..
2008. jún. 20. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ahányszor elindultam szolizni az első 3-4 alkalommal 5percre mentem, majd 10-ekre és utána max 15. Ha álló szoliba mész ott ugy nyílik az ajtó mint a szobádba, fekvőnél amikor bemész az ajtaja nyitva van, befekszel és van egy kis távkapcsoló szerű amin van több gomb is, de van egy lefelé és felfelé nyíl. A lefelével csukod le. Ha lejárt az idő magától felnyílik az ajtó, ha közbe baj van, a felfelé gombbal bármikor kinyithatod. A zseton lényegtelen, te kifizeted, a csaj(srác) meg bedobja neked a zsetont. Ahova én jártam, két helyre is, ott így volt. Neked nem kell a zsetonokkal foglalkoznod.
2008. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike
2008. jún. 20. 15:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam először, a csajszi nagyon segítőkész volt! (4 percre menem) nagyon tetszett! :D
2008. jún. 21. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már voltam olyan helyen ahol nekem kellett a zsetonokat bedobni, de úgylátom már tárgytalan :)
2009. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!