Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajkapszulák (Hair Clinic...

RandomgirlLOL kérdése:

Hajkapszulák (Hair Clinic stb. )! Tényleg hatásosak? Nektek beváltak? Nem tudom, hogy közel 4000 Ft-ot kiadjak-e érte.

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vitaminhiány a gondod, hatásos, egyéb esetben nem. :D

Szerintem vegyél dm-es saját márkásat, 1000 forint körül van 2 hónapra, a lényeges vitaminok benne vannak, személy szerint ajánlom, mert nekem bevált, és sokaktól olvashatsz még róla jókat.

Ha meg nem válik be, még mindig jobb, mint ha 4-5000 forint repül az ablakon. :)

2013. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a dm-set ajánlom. Erősebb, strapabíróbb lett tőle a hajam, a körmeim is megerősödtek, szóval én is csak ajánlani tudom. Nagyjából ugyanazok az összetevői, mint a hair clinicnek, biovannenak stb.-nek, csak töredék áráért. A vitamin meg minden nyelven vitamin, ha 1000 Ft, ha 5000 Ft. :)
2013. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a DM-es vált be. A fodrászom megjegyezte, hogy mióta szedem, azóta rengeteg új babahajam nőtt és a körmöm is sokat erősödött. Ez a legjobb, amit valaha használtam, mert ennél tényleg látszik a hatás :)
2013. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, most már biztos DM-eset veszek! :)

Patikában láttam ezt a drága kapszulát, de inkább maradok a DM-esnél. :)

2013. jún. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!