Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok beszerezni Ilcsi...

Hol tudok beszerezni Ilcsi feketeszppant és mennyiért?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne és már nem tudok mit 2kitalálni" az érzékeny bőrőmre.
2008. jún. 19. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Csak Ilcsivel dolgozó kozmetikusoktól. És még lehet hogy az sem elég ha csak úgy betévedsz egy ilcsi kozmetikába, engem egyszer elküldtek egy ilyenből, mert csak klienseknek adnak el. Szóval lehet hogy be kell ülnöd egy kezelésre.
2008. jún. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha be kell üljek, az nem baj, csak hozzák már rendbe az arcomat végre!
2008. jún. 20. 13:40
 3/5 anonim válasza:
100%
az Ilcsi fekete szappan csodákra képes. Én nagyon ajánlom a mikrodermabráziót. az tuti rendbeteszi az arcodat. nekem régen nagyonronda bőröm volt,és most csodaszép sima. és komolyan. valamint a Gertrud Gruber Enka nevű kréme a csúcs. én nagyon ajánlom.
2008. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a kozmetikusomtól vettem, 1500 Ft volt. Szerintem bármelyik Ilcsivel dolgozó kozmetikustól lehet vásárolni. Tényleg nagyon jó.
2008. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én 2napja használok fekete szappant,és már most látom a változást:) nagyon jó:)

(miteszeres,pattanásos arcra)

amugy igen,1500 ft:)

2009. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!