Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL szőrtelenítésről van...

IPL szőrtelenítésről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok 5 kezelésen,intim részen..de nem sok változást tapasztaltam eddig..ez normális? nagyon sötét,és erős a szőrzetem..akinek esetleg van tapasztalata erről,írja le kérem.előre is köszönöm!:)
2013. jún. 2. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,ugyanis csak akkor hatásos,ha a szál az anagén fázisban van.Ez a középső fázis,ha előtte vagy utána kapja,nem hatásos.
2013. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom sehogysem lehet megállapítani,hogy épp melyik szakaszban van..jól gondolom?De így akkor nem is tudom,hogy mikor kell menni :S 4 hetente járok,lehet,hogy nagyobb időközönként kéne járnom? még van 7 alkalom hátra,remélem sikerrel járok..:/
2013. jún. 3. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem lehet tudni.
2013. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem engedett a kozmetikusom 4 hetente....azt mondta minimum 6-7 hét, ez 2 alkalom után felment 2 hónapra. Ha nagyon sötét, erős a szőrzeted, az a jó. Akkor a leg- hatásosabb.....előtte borotválod? Nekem előtte 1 nappal kell. De minek mész 4 hetente? Ki sem nől addig....vagyis kinől, de kihull és meg kell várni, amig a töves nől ki. Nem értem azt aki ezt neked csinálja....:(
2013. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eleinte 6 hetente jártam,de már 2x voltam úgy,hogy 4 hét telt el a 2 kezelés között..azért látszik,hogy ritkult,de még nem annyira..12 kezelést vettem összesen,most lesz a 6. alkalom..nagyon remélem,hogy sikerrel járok...
2013. jún. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!