Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valami jó háziprak...

Ajánlanátok valami jó házipraktikát zsiros hajra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Nekem a hajmosás mindig beválik!
2013. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.-
2013. máj. 30. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
ecetes öblítés
2013. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 31. 10:11
 5/5 anonim válasza:

Próbáld meg kihúzni a hajmosást. Minél gyakrabban mosod, annál vacakabbul fog kinézni, nem szabad hinni a samponokra írt 2-3 napnak. Én a 3 napról indultam 4-5-6-7-re. Most hetente 1x mosok, és a 6. nap táján kezd el zsírosodni. Nem tudom,mekkora a hajad, de nekem majdcsak 80 cm, és elég sok is, tehát nekem nem volt buli 2-3 naponta mosogatni meg szárítgatni.

Szép lassan told el 1-1 nappal a hajmosást, nekem is bejött. Mellesleg azóta nem törik a vége, nem száraz, nem viszket a fejbőröm.

Ami fontos, hogy mosd ki a fésűt is,meg a párnahuzatot is, ha ezeket nem takarítod, nagyon gyorsan bezsírosítják a hajadat. :) Remélem segítettem!:)

Az ecet nekem nem volt jó, nagyon szárította a fejbőrömet, és azért egy 70-80 centis hajban ha elkezd hámlani a fejbőröd, az elég kakán néz ki!:D

2013. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!