Revalid, hair clinic?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Tapasztalatok ? Melyiknek mennyi az ára ? Sokat használ?

2013. máj. 30. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontos árukat nem tudom, és nem is próbáltam ezeket. Anno egy ismerősöm szedett revalidot, de azt mondta, semmilyen változást nem vett észre a haján. Nem lett erősebb, egészségesebb sem, semmi.


Én das gesunde plus hajvitamint szedtem és szedek most is, ez jóval olcsóbb, mint a revalid vagy a hair clinic, mégis jó. Nekem legalábbis használ. Egyébként kb. ugyanazok az összetevők, mint a drágább társainak is, csak sokkal olcsóbb! Szerintem egy próbát megér ez is. :)

2013. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz, én is a dm kapszuláját akartam ajánlani:) valaki egyszer összehasonlította a drágábbakkal, és még több hasznos dolog is van benne, mint az egyik jóval drágább vitaminban.
2013. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!