Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell ezt a frizurát...

Hogyan kell ezt a frizurát elkészíteni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

előre is köszi!



2013. máj. 24. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül otthon nem fog menni. De ez aranyos volt. :D
2013. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NAGYON JÓL TUDOM, HOGY NEM BÍROM ITTHON ELKÉSZÍTENI, de nem is én akartam, hanem megyek fodrászhoz, és szeretném tudni, hogy hogyan akarja meg gyepálni a hajam!!!
2013. máj. 24. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
de ordibálj, ne flegmázz, ez a kérdésedből nem derült ki. amúgy meg a fodrász biztos el fogja mondani.
2013. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ki ordibál, ki flegmáz??? nem hiszem hogy valami bunkóságot írtam volna,,, amiért ennyire felkaptad a vizet. Am meg már sokszor voltam fodrásznál alkalmi hajat csinálni, és hát sajnos soha sem úgy sikerült ahogy számítottam, hiába vittem róla képet. Ezért most más fodrászhoz megyek, és jól tudom, hogy nem könnyű ezt a frizurát elkészíteni, szal szeretném tudni, hogy mindent jól csinál-e, mielőtt az egészet tönkretenné úgy, hogy már nem lehet megigazítani!!
2013. máj. 25. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted most ezt komolyan le tudja írni bárki szóról szóra? Kicsit bonyolultabb dolog ez annál nem gondolod? :) Még a fodrász se hiszem hogy meg tudná ezt csinálni.
2013. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem. nem muszáj szóról-szóra csak úgy nagyjából.... például ezt vasalóval vagy hajgöndörítővel vagy hajcsavaróval csinálták??.
2013. máj. 25. 15:08
 7/7 anonim válasza:
Ügyesen és okosan?! hagyjad már magad -.- mejd elmondja a fodrász
2013. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!