Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le vágassam rövidre a hajam? L

Le vágassam rövidre a hajam? L

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkozok azon hogy le vágassam e rövidre a hajam valami kócosabb félére. Ami miatt még nem tettem meg az az hogy a rövid hajhoz általában nagyon szépnek kell lenni. Nem mondom hogy ronda vagyok de az orrom elég nagy. Amúgy az arcom többi része rendben van és hosszúkás szív alakú az arcformám. Szerintetek levágassam? [link]

valami ilyesmi, csak talán egy picit hosszabbra hagynám.



2013. máj. 23. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ahhoz látni kéne az arcformád:) Meg hogy milyen hosszú most a hajad. nem leírni h milyen. esetleg egy kép és jobban tudunk segíteni. amúgy te tudod h milyenre akarod :D ezt mi nem dönthetjük el
2013. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudom eldönteni... küldjek képet??
2013. máj. 23. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolút arcfüggő, anélkül hiába is mondunk bármit, hogy látnánk.
2013. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
küldj képet
2013. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, hogy a rövid hajhoz muszáj nagyon szépnek lenni. Van akin nagyon sokat dob egy rövid frizura, lehet, hogy te is ilyen vagy! Mondjuk ez így látatlanban csak találgatás, kérd ki a barátaid véleményét :)
2013. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!