Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a hajamra?

Mit ajánlotok a hajamra?

Figyelt kérdés
Erősen göndör hajam van. Este mikor megmosom megszárítóm majd hajhabot teszek bele fésűvel beállítom majd újból megszárítom. Utána bezselézem és ugyan ez a folyamat. Reggel kivasalom és tök jól nézek ki. Majd mire az iskolába érek (max10-15 perc) úgy nézek ki mint egy hülye gyerek. Próbáltam hajlakkot de semmit nem használ megkeményedik a hajam majd 5 perc után nem is lehet érezni hogy befújtam mi lehet a gond? (14 éves fiú vagyok)

2013. máj. 23. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kensz ennyi vackot a hajadra? Próbáld a legjobbat kihozni a göndör hajadból.
2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát és mit hozzak ki belőle? valami link vagy képet tudsz küldeni? Vagy melyik az elhanyagolhatóbb a zselé vagy a hab?
2013. máj. 23. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

A zselét szerintem elhagyhatod. Hajmosás után teszel egy kis hajhabot rá, beállítod hajlakkal. De egy jó fazonnal úgy is jól nézhet ki, ha nem kensz rá semmit.

Ők se nagyon tesznek rá semmit és mégis nagyon jól néz ki :)


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. máj. 23. 21:31
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Ne mosd meg minden este, mert így mindig kimosol belőle mindent.

2. Hetente elég ha egyszer megmosod, és ha megmostad ne szárítsd meg, hanem egyél bele egyből hajhabot...

3. Nem kell ezt az egész folyamatot este is megcsinálni, és ne vasald kis mert azzal csak tönkre teszed a hajadat...állítsd be hajbabbal, majd szárítás után fújd be hajlakkal.... és készen is van

2013. máj. 26. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!