Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a gyulladt, sebes pattanásokat lehetőleg minnél elöbb?

Figyelt kérdés
Tele van a homlokom,és az állam;sebes,piros pattanásokkal.Pénteken elmennék nyaralni olaszországba de már 1 napja bőgök mivel én igy nem akarok elmenni. :( Ezért lehetőleg minnél hamarább szeretném ha válaszolnátok.Köszi
2008. jún. 18. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
szia! kend be otthon korrektorral, kicsit vastagabban mintha az utcára mennél vele. Nekem ez lecsillapítja a gyulladt bőrt, és halványít is. De ne nyomkodd ki mert annál csúnyább lesz!
2008. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most élesztőt tettem rá.Ha ezt leszedem kipróbálom a korrektoros tanácsot is.köszi
2008. jún. 18. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

gyors megoldást nem, de biztos módszert tudok ajánlani.nekem öt évig volt iszonyú gusztustalan a bőröm, elmentem vele több bőrgygógyászhoz is, de egyik szer sem segített, amit felírtak..aztán itthon elkezdtem kombinálni őket, és sikerült kikezelnem magam.

lubexyl arclemosó (ez leszedi a bőr felső rétegét) + dalacin t (gyulladásgátló) + differin krém (hámlasztó) + aloe vera spray + néha (ha eszembe jutott) egy kis antibiotikum.ez így együtt kicsit masszív, ezért a lubexylt csak heti 2x, a többi jöhet mindennap. (ha kiszárad a bőröd, akkor nyugodtan kenj rá krémet.)

2008. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi.és ezeket patikában lehet megvenni,ugye?
2008. jún. 18. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet kapni vichy termékeket,amik nagyon jók! elérhető áron vannak, de sztem ennyit megér befektetni a szép bőrért. Segítenek kiválasztani, hogy melyik a legmegfelelőbb. Nekem ez vált be, és mellette a first aloe spray. Reggel este arctisztító (bőrödnek megfelelőt találsz drogérkban), hetente bőrradír. Nekem szépen letisztult. Ma már ha egy max kettő kijön akor éjszakára garnier pure-a val bekenem és reggelre elmúlik. De ez egy folyamat. szépen lassan lesz meg az eredménye! Sok sikert és szép bőrt:) írd meg hogy haladsz:) ja és persze, jó nyaralást!
2008. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az előző író:) még annyit, ha ezek nem válnak be keress fel először egy kozmetikust, mert lehet ,hogy elég ha jársz rendszeresen tisztítani a bőröd. Ő szakszerűen lekezeli, kinyomkodja, úgy hogy nem gyullad be. Ha úgy látja ez már nem segít, és szükséges bőrgyógyász segítségét is kérheted! ttől nem kell megijedni, ma már egyszerű pár hónapos kezeléssel gyógyszeresen is tudják kezelni. De ha nem muszáj ne ez egyen az első megoldás.
2008. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
...
2008. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
én vagyok az otthoni kutyulós..ezek közül a lubexylt, a differint, és a dalacin t-t fel kell iratni..de a legtöbb házi- vagy gyerekorvos is felírja neked, ha kéred.ha nem olyan súlyos a bőröd, akkor az aloe vera tényleg csodákat művel. X).
2008. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

szia


semmi drasztikusat!!!! ha nagyon kiszárítod a bőröd akkor védekezésképpen az faggyút fog termelni->pattanás


tudom nem speckó erre való, de nekem nagyon szépen tisztítja és nyugtatja(!!!!-ez nagyon fontos: a pattanásos bőr általában érzékeny is): szal: LUSH szappanok között van egy zöldes barnás színű, iszap, megteafa...ilyesmi van bennne. gyönyörűen nyugtat és nem szárít agyon. E mellett szerintem is nagyon jó a vishy de én csak a krémeket ajánlom(normaderm nappal és éjsz) alkoholos tonikot hosszútávon ne használj szintén az irritáció miatt.

SZINEZÉKMENTES, ILLATANYAGMENTES, ALKOHOLMENTES...!!!!

bőrnyugtató még a gyógyszertárakban kapható babafürdető krém is(ott keverik ki). ja és olcsó. ezt akkora ajánlom, ha kiszáradt, pirosodott érzékeny lett a bőröd a sok pattanástalanítótól vagy naptól.

ja! mértékletes napozás

biobolt


na sok szerencsét!!!!

2008. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonymus16 válasza:
72%

Szisztok !

Az élesztő nagyon jól szárít és halványitja a pattanásokat.

Recept:élesztő,1 evő kanál tej,összekeverjük úgy,hogy kenyhető legyen az arcra.Felkenjük,várunk vele 30 percet és jó hideg vízzel lemossuk,mivel a hideg víz serkenti a vérkeringést,ezáltal halványabbak lesznek tőle !

Próbáljátok ki már az első használat után meglátni az eredményét :)

2010. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!