Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÜRGŐS! Pénteken 2 napos...

SÜRGŐS! Pénteken 2 napos osztály kirándulásra megyünk. Miben vigyem a cuccom? Ti miben szoktátok? 2 táska kellene.

Figyelt kérdés

Mit szoktatok este csinálni?:)


Köszönöm.



2013. máj. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Gurulós bőröndbe a nehezebb cuccokat, oldaltáskába a kisebbeket, ami gyakrabban kell.

Este borozni, sörözni, vodkázni szokás felénk a kiránduláson.

2013. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy utazótáskában.Ilyenben: [link]
2013. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok. Esténként hülyülünk , nevetünk a fiúk szobájába bemegyünk , megszivatjuk egymást. Nagyon nagy buli szokott lenni.
2013. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Egy ekkora táska bőven elég a ruhának, piperének, papucsnak váltócipőnek, törcsinek. Meg egy kisebb hátizsák jó, ha nálad van kajásnak, meg benne az üdítőd, meg amiket amúgy is vinnél, pénztárca, iratok stb. A nagy táska úgy is a buszban lesz egész nap, max akkor látod mikor elfoglaljátok a szállást.
2013. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Cucc táska elég 2 napra. meg egy kicsit amit cipelhetsz egész nap. Mi este általánosba összegyűltünk jópáran egy szobába és röhögtünk valamin :-D 8.ba már ittunk. Most kzpsuliba iszunk este és bulizni megyünk :-D
2013. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én egy iskolatáskába simán belepakolok 2 napra.
2013. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hátizsákba bedobáltam a váltóruhát, törülközőt stb., szóval azokat, amik feltétlen kellenek az éjszakázáshoz. Oldaltáskába pedig ételt, italt tettem. Csakis a legszükségesebb dolgokat vittem magammal, mindenki meg is lepődött, hogy milyen kevés cuccom van. És nem hiányzott semmi se. :D

Este iszogattunk, beszélgettünk. :D

2013. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat és a tanácsokat!! Megfogadtam:PP Nagyon jó volt a KIRÁNDULÁS :))
2013. máj. 28. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!