Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestéket hogyan...

A fekete hajfestéket hogyan távolít (tat) hatnám el a hajamról?

Figyelt kérdés

Ugyanis befestettem feketére pár hónapja, de azota hiába próbáltam meg átfesteni másmilyenre be sem fogja semmi. Pedig hiába kopott már le nagyon a festék még így is...

nem tudna valaki mondani valami olcsó ötletet?



2008. jún. 18. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen csak egy szőkítés segíthet!Sajnos az nagyon tönkre teszi a hajat és utánna még érdemes befesteni hogy normális szine legyen.Én ezt szakemberre bíznám , nehogy tönkretegyem a hajam!
2008. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fodrász---> Radírozás (művelet neve) Nem egy egyszeri művelet,de kevésbé roncsolja a hajadat,mint az egyszerű szőkítés.
2008. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igénybeveszi és tönkreteszi a hajadat, ha a feketétől meg akarsz szabadulni.. nekem sötétbarnából van világos szőke, de kínszenvedés és félév kellett hozzá mire azt mondtam kinéz valahogy végre. de ezt tudhattad volna mielőtt befested, hogy a feketét leghatékonyabban az olló viszi ki...
2008. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
próbáld meg lenöveszteni, ha nagyon csúnya a lenövés, esetleg megpróbálhatod, hogy míg növeszted, csak bemosóval fested a hajad, és így közben nő a festék a hajadról, de mégse csúnya
2008. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!