Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 évesen gáz, ha vörösre...

13 évesen gáz, ha vörösre festem a hajamat?

Figyelt kérdés
13 vagyok, és nyárra belesz festve a hajam vörösre, Palette mahagónira.. :D. 21 hajmosás után kijön, csak kicsit félek, hogy nem lesz e gáz? És hogy ha nem akarom olyan nagyon erősre, mennyi ideig hagyjam rajta? 15-20 perc? Mert a dobozon az van, 25-30 az erős szín eléréséhez...

2013. máj. 19. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
juj...Milyen színű ost a hajad? Ha az a bajod hogy túl fakó akkor inkább festesd be ugyanolyan vagy hasonló színűvé..ne a vörös az durva:/
2013. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sötét szőke. De télen bebarnulok, nyáron kiszőülök. Már megvettük a festéket.. :D
2013. máj. 19. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem gáz, az egy szép szín. Biztosan csini leszel. :)
2013. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy le fognak pontozni, de én akkor is azt mondom, hogy inkább ne fesd be! Rosszat tesz a hajnak és van egy kis rákkeltő hatása is!
2013. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ammónia menteset vettem :) Annak nincs rákkeltő hatása.
2013. máj. 19. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel inkább hajszínező habot?Azt könnyebb kimosni ha esetleg nem tetszik a végeredmény.Egyébként meg nem értem miért is lenne gáz a vörös hajszín.Bár 13 évesen még szerintem nem kéne festeni de ez csak az én magánvéleményem.
2013. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy 21 hajmosás után jön ki (elvileg), ha heti 3x mosol hajat, akkor az is 7 hét, ami több, mint 2 hónap, ennyi idő alatt pedig szép kis lenövést szerzel magadnak. és mikor már van egy lenövésed, de még nem kopott ki a festék, újra fogod festeni és újra és újra, tehát akkor innentől festett vörös hajad lesz. a vöröset a legnehezebb eltávolítani a hajból. de ha te ezt szeretnéd, akkor csináld, de ne úgy tervezd, hogy 21 hajmosás után visszakapod az eredeti hajszíned, mert nem fogod.
2013. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7/7, ezt én is tudom. De a barátnőmnek is ilyennek volt befestve a haja, és neki még hamarabb is kijött, és semmi lenövése sem volt. Azért köszi! :)
2013. máj. 20. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Jé! Mégsem pontoztak le:D

Egyébként csak egyet szeretnék kérdezni: mi az oka annak, hogy be szeretnéd festeni a hajad? De komolyan! Nem azért kérdezem, hogy aztán tudjam rá azt mondani, hogy hülye vagy, hanem komolyan érdekel, hogy mi visz rá, hogy esetleg belekerülj egy olyan körforgásba, amiből nem tudsz kimászni, mert már megszeretted, és szükséged van rá? És ezt a hajad bánhatja!

(4. Voltam)

2013. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hm. Jókérdés, de am. tetszik :D
2013. máj. 28. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!