Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a különböző...

Mi a különbség a különböző színű gyanták között?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az összetevők, van aloés meg hintőporos meg azulénes, stb. Nekem a hintőporos vált be, az aloés meg nem szedte ki a szőrömet...
2013. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igazán semmi, maximum sürüségben van és abban hogy mennyi idő alatt melegszik fel. Amik rá vannak irva hogy érzékeny börre stb csak reklámfogás pont mint ahogy egy tusfürdőből is van 10 féle a különbség hogy más az illata, szine és az állaga esetleg, de a hatásuk, funkciójuk ugyanaz. A gyanta egy mechanika dolog mindneképp irritálja, és sérül a bőr tőle. Van akinek jobban birja a bőre van akinek kevésbé. Ami gyanta kiméletesebb az a cukor gyanta más is a technikája igy a szörtüsző nyilások nem deformálódnak, ezért kevesebb a benövés ennél a techinkánál. (kozmetikus vagyok)
2013. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem a kozmetikusomat éppen erről. Azt mondta, amit feljebb is írtak (hogy bele van keverve ez-az), és hogy egyik erősebb, mint a másik. Pl. combra ő nem használja az erősebbet, meg akinek érzékenyebb a bőre itt-ott.
2013. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. máj. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!