Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még a scene haj? Vagy...

Divat még a scene haj? Vagy milyen haj a legújabb divat most a lányoknál? Mit tartotok vonzónak? És melyik hajszínt? 19/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt tartom vonzónak, aki olyan hajat hord, ami jól áll neki. Legyen az rövid vagy hosszú, barna vagy kék, feltűzött vagy befonott, taraj vagy tépett.
2013. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

mostanában az a divat hogy az emberek elveszítik a személyiségüket,nem nézik hogy mi áll jól nekik,hogy mi fejezi ki az egyéniségüket

figyu,én is 19 vagyok,szintén lány és sokkal több pasi akar mint a divatos csajokat,mert van egyéniségem és ezt a stílusom is tükrözi

2013. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan hajat válassz ami hozzád jól áll... a divatnak semmi értelme amúgy sem.
2013. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A természetes hajat!! Utálom, ha egy lány festi a haját, vagy belőtt... 26/F
2013. máj. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nekem tetszik a scene haj, legyen az akármilyen színű.
2013. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most pont nem divat. De szerintem nagyon jól néz ki, nekem olyan volt és szerettem, de most éppen próbálom lenöveszteni a rövidebb részeket :D

Az ilyen viszont divatos most: [link]

(mármint, hogy az egyik oldalra van téve az egész haj :D)

Nekem a hosszú barna haj tetszik.

2013. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag most az ombro nagyon nagy divat, és az, ahogy az egyik válaszoló is linkelte, hogy csak az egyik oldalon lóg a haj (sokan fel is nyírták oldalt a hajukat)

abszolút most a természetesebb jellegű, naturabb színek a divatosak, no meg a rövid haj.


azt tartom vonzónak, ha jól áll neki, csak olyat vágass, ne a divat után menj!

2013. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

a 2-es válaszolónak írnám, hogy ez mindig is így volt, mindig volt egy divatirányzat amit követtek egy csomóan


sokszor olyanok az emberek, hogy egyik évben kiröhögnek valakit, valami ruhahordási szokásért, majd ha bejön divatba egyből elkezdik hordani (tapasztalat), az emberek nagy része már csak ilyen, könnyebb bevonulni a tömegbe, főleg ilyen helyeken, mint Magyarország, ahol szokás kinevetni megalázni másokat

2013. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Azért jó hogy 19 évesen még ilyenekkel foglalkozol.Scene?Azt hagyd meg inkább a kiskamaszoknak :D
2013. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam, mert régebben olyan hajam volt, és hogy nyírassam e olyanra vagy sem :) de hagyom akkor a fenébe :D
2013. jún. 2. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!