Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás előtt algoflex-gél?

Tetoválás előtt algoflex-gél?

Figyelt kérdés
Tetoválást szeretnék csináltatni érzékeny helyre. Azt olvastam, ha algoflex-géllel bekenem a kiválasztott bőrfelületet előtte 2-3 alkalommal akkor kevésbé fáj. Ennek lehet valami igazságalapja? Ha nem akkor is bevállalom, csk gondoltam megkérdezem :)

#tetoválás #lábfej #algoflex-gél
2013. máj. 12. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
ne kenegesd semmivel a tetoválandó bőrfelületet. ha rászántad magad kibírod azt a pár órát, ha meg nem,akkor ne tetováltass.
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetoválás előtt lidocain gélt szoktak használni,ha nem vagy rá érzékeny.A minőségi szalonokban legalábbis igen.
2013. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van már pár piercingem, ott is fújtak lidocaint, úgyhogy talán nem vagyok érzékeny rá. Ezt csak olvastam, gondoltam rákérdezek van-e valami valóságalapja. Azért is kérdeztem, mert ugye tetováláskor felsértik a bőrt, és nem okoz-e gyulladást vagy bármi ilyet bőr alá kerülve az algoflex. A tetkóst is megkérdezem majd erről, de gondoltam hátha van valakinek tapasztalata ilyen téren.
2013. máj. 12. 17:50
 4/5 SzilKa ***** válasza:

A lidokain nyálkahártyán keresztül szívódik fel, azt aztán fújogathatják a menő szalonokban a bőrre, teljesen felesleges :)


Emla crema - ez az egyetlen krém, amiről biztosan tudjuk, hogy nem tesz kárt utána a tetoválásban, csak ez nálunk itthon nehezen beszerezhető, és egy picike tubus 4-5ezer Ft. A tetoválás előtt be kell kenni a bőrfelületet, és le kell fóliázni, mindezt egy-másfél órával a tetoválás előtt.


egy tetováló

2013. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10órán keresztül varrták a hátam legutóbb, muszáj volt valamit bevetni a gyulladás miatt fáj egyébként a legtöbb embernek. Bevált az algoflex és ilyen gyulladáscsökkentő port ittam ami vízben oldódik és nagyon kaki az íze :D
2013. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!