Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros a szolárium a...

Mennyire káros a szolárium a fehér bőrnek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok , és extra fehér bőrőm van , mint a hó .Utálok strandon is levetkezni annyira szégyelem , hogy fehér vagyok .Napon pedig nem ülhetek ,mert nagyon csúnyán leégek piros foltok jelennek meg a testemen amitől csak szenvedek hetekig , viszont eredmnényre nem jutok ugyan olyan fehér maradok . Tavaj tengeren voltunk 2 hétig , fehéren mentem és úgyis jöttem vissza. Szerintetek mi lenne a megoldás ?.:( A szoli nekem túl korai lenne , vagy káros az ennyire fehér bőrre?

2013. máj. 11. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit szégyellsz a fehér bőrön mikor az a legszebb?? Ne a hülye divatot nézd már, hanem a valóságot.

Ha a napon is leégsz akkor a szoliban főleg, az kb 10szer olyan erős. 6 perc szoli olyan mintha egy órát ülnél délben a napon. Iszonyat káros, szétégnél csak és tönkremenne a bőröd is. Ráadásul 18 év alatt tilos.

2013. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az elsőnek 100%osan igaza van. Szerintem még rá is kéne erősíteni a fehér bőrödre pl öltözködéssel, sminkkel (mondjuk nyáron nem túl jó vastag vakolatot viselni) Ez a barnulási mánia iszonyatosan idegesítő. Fehér bőrhöz nagyon jól mutat a legtöbbször egy elegáns ruha, pl maxiruhák vagy a sort-póló összeállítás pedig csicsa, neonszínmentes változatban. A fehér bőr különleges és szép, barnulni még mindig könnyebb mint bőrt fehéríteni (Michael Jackson...) légy rá büszke. Amúgy a szolizástól narancsos színű lesz a bőröd, ami a r*bancok no1 ismertetőjegye...
2013. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan a divat miatt teszik , de én leginkább azért szeretnék picit barnább lenni ,hogy tudjak például tengerre menni , hogy ne keljen féljek attól , hogy mindig leégek és olyan leszek mint a rák .
2013. máj. 13. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
erre találták ki a fényvédőt, kend magad rendszeresen...amúgy a néger barátom is leég, szóval attól, hogy barnább vagy, nem égsz le kevésbé, max nem látszik meg annyira, de attól még ugyanolyan káros és rossz érzés is és hámlani is ugyanúgy hámlik a bőr utána.. Nem kell egésznap a napon ülni/feküdni, főleg nem a kövek/víz által körbevett részen, hiszen ott a tükröződés miatt duplán ér a sugár.
2013. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!