Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik, ha önbarnító...

Anelia kérdése:

Mi történik, ha önbarnító sprayt teszek a szemöldökömre?

Figyelt kérdés
Elolvastam a dobozon,hogy nem szabad a szemöldökre tenni a sprayből,de én ahogy az arcomat bekentem véletlenül azt is sikerült,aztán nem mostam le,mert gondoltam,mi történhetne. Lehetséges,hogy kiszőkül? (A retardált válaszoktól kíméljetek meg! Nem akarok ilyeneket látni,mint: füstöl, kiég, mozogni kezd!)

2013. máj. 10. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiszőkülni semmiképpen nem fog. Maximum picit sötétebb lesz, de az is lehet, hogy nem fogja be.
2013. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a logikádat nem értem, egy barnító cuccról van szó, hogy jut olyan eszedbe hogy kiszőkülhet tőle a szemöldököd? Max sötétedik, nem?
2013. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársam is hasonlóan járt. Bekente az egész arcát önbarnítóval, de sárga és foltos lett. A szemöldökére is jutott belőle, körülötte lett a legsárgább. A szemöldöke színe nem változott, csak finoman szólva "érdekesen hangsúlyos" lett
2013. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a másodiknak: Nem tudom,hogy jutott eszembe,már fáradt voltam. :)
2013. máj. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!