Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így jó lesz? Nem követek el...

Így jó lesz? Nem követek el nagy hibát? Fontos!

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy áttérek a "kevesebb néha több" elvre, + az összes felhalmozódott beautycuccom elhasználom.

Az arcomra csak lemosót fogok használni, eléggé zsíros,pattanásos arcom van. szinte MINDEN hidratáló krémtől kijönnek. Tonik, pedig egy volt ami segített, de az alkoholos..szóval marad a lemosó. 16 éves leszek lassan szerintem nem lesz többre szükségem. Persze kamilla filtereket sűrűn fogok rá rakni, az nagyon jót tesz vele.


A hajam.. nos, eléggé gyorsan zsírosodó lelapuló középhosszú hajam van. SAJNOS muszáj vagyok(!) mindennap megmosni.. enyhe sampont használok, ez is a tinédzser korommal jár sajnos.. persze mikor itthon vagyok nem szoktam megmosni ha nem muszáj.

A hajamnál is áttérek erre, a módra. ricinus olaj néha, sampon-balzsam, esetleg még hajolaj... de nem sokszor hajszárító nuku! hajvasaló még inkább nuku!...

Arra gondoltam,hogy áttérek a babasamponokra, és akkor a hétvégén normál samponnal mosom meg,hogy normálisan tisztuljon a hajam. Hétköznapra elég lesz a babasampon?

Mit gondoltok erről ? Hülyeség?



#haj #arc #kevesebb neha tobb #termekek elhasznalasa.
2013. máj. 9. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne probléma, ha minden felesleges kencét elhagynál, mert a legjobbak a természetes dolgok. Egyébként az alkoholos tonikkal semmi baj, hülyeség, hogy szárítja a bőrt. Nekem is száraz bőröm van és mégsem szárítja az alkohol. Ha sok a pattanásod, akkor ne dőlj be a tévhitnek, hogy az olajos magvaktól és a kakaótól van, mert az igazi bűnös a tej. Ajánlom figyelmedbe a paleolit étrendet, nekem 4 hónap múlva teljesen letisztult az arcom. De ha nem akarsz ebbe belebonyolódni, akkor használj arckrémeket az AVONtól. Nekem van egy gránátalmás krémem, és sosem száraz az arcom, mert minden este bekenem vele. Igyál csalánteát, mert az méregtelenít, sokat segíthet hiszen kimossa a toxinokat a szervezetedből. Remélem segítettem :)
2013. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) Kipróbálom a tej kerülését. :)
2013. máj. 9. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon zsíros fajta a hajam, 2 hajmosás között száraz sampont használok. Ráfújom a hajtövekre, kicsit összeborzolom és kész, úgy néz ki majdnem, mintha frissen mostam volna. Mikor először megláttam el se hittem. Persze lehet, hogy nem minden márka tesz ilyen csodákat, nekem TREsemme van, de nem tudom, Magyarországon lehet-e kapni.
2013. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van szárazsamponom, de nekem nem segít sajnos..:( De köszi azért! :)
2013. máj. 9. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyened van? Régen ami volt nekem még otthon az a drogériákban kapható kék-fehér flakonos, nem emlékszem a nevére. Na az tényleg sz.rt se ér.
2013. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
baleás, a dm saját márkája, agyon dicsérték gondoltam megveszem, ideig-órákig tényleg jó, de a második napfelére már katasztrófa volt a hajam, pedig nem sajnáltam... :/
2013. máj. 9. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki esetleg a Syoss-t, én azt használtam, mikor otthon voltam, és elfogyott Tresemme-m. :) Nagyjából ugyanazt tudja. Egy próbát megér szerintem!
2013. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben! köszi:)
2013. máj. 9. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidratálás az extrém zsíros bőrnek is kell. R

Ráadásul egy arclemosó sosem annyira hatékony mint egy krém/ szérum, abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy alig van pár percig az arcon és még a magas hatóanyagtartalmú krémek ( amik ugye min 8-10 órát rajtavannak) is csak heteken, hónapokon belül hatnak. Használd a tonikot nyugodtan, de hidratálj mellette! De ne ilyen garnier drogériás cuccokkal hanem pl herbline, biola , vagy professzionális vonalon la roche-posay, bioderma, avéne

2013. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, utána nézek, köszi :)
2013. máj. 12. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!