Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort használsz?

Milyen epilátort használsz?

Figyelt kérdés
Sokan szokták itt írni hogy nekik az epilátor vált be leginkább, nekem régi Dyras van, de az vacak és lassú, fele szőrt otthagyja, utálom, inkább borotválok. Braunról hallottam jókat de nagyon drága nekem. Megérné olyat venni? Nektek milyen van?

2013. máj. 9. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Braun Silk Epil EverSoft


5000-ért vettem. 6 éve megvan és azóta is tökéletesen teljesít.


21/L

2013. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
philips satinelle soft nem drága
2013. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

phillips satinelle -HP6400

Jó, mindent kiszed, piciket is.

2013. máj. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Braun Silk-épil 7 - 7681 Legs, body & face Wet & Dry


[link]

[link]


Ez kb. a negyedik epilátorom, mert amik eddig voltak (olcsóbb Braun, Philips), nagyon gyenge csipeszekkel rendelkeztek, és nem szedték ki rendesen a szőröm, viszont ez a gép egy álom a többihez képest. Tökéletes munkát végez, sokkal gyorsabban, és fájdalom mentesebben is. :)


Mondjuk én fiú vagyok, erős szőrökkel, tehát gyengébb csajos szőröcskéknek biztos megfelelnek az olcsóbb gépek is.

2013. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!