Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok Borotválkozás?

Srácok Borotválkozás?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok és itt az ideje a Borotválkozás nak

De nincs aki segítsen :(

Az a kérdés hogy hogyan kell ? Milyen irányba húzzam a borotvat? Stb ?!


2013. máj. 8. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem se segített senki, mégis életben vagyok.
2013. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ, mivel borotválkozol. A villanyt körkörösen szokás mozgatni, a pengésnél meg úgyis észre fogod venni, melyik irányban viszi jobban a szőrt. Nem kell tőle félni, 1 hónap múlva már neked is rutinod lesz.
2013. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy a szállal szemben húzom a pengét, de van aki épp fordítva.

Egy dologra vigyázz: Mindig egyenesen húzd a pengét, ne mozgasd véletlenül oldalirányba is. (Tehát a húzás iránya legyen merőleges a penge vonalára. :))

2013. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi skacok :)!!

Mi jobb a gél vagy a hab ? Utana mit használják ?

2013. máj. 8. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Javaslat: borotválkozás előtt alapos arcmosás. Higiénikusabb és a borotva sem fog eltömődni.


"Mi jobb a gél vagy a hab ?"

Ízlés dolga, nekem spec a hab jön be.


"Utana mit használják ?"

Vízzel leöblíted a maradék habot (és vért :D), megtörlöd az arcod és utána arcszesz. Tisztítja és összehúzza az apró sebeket, és még illatos is. Nem kell annyit lötykölni, mint a reklámokban, mert ott a pazarlásra akarnak rávenni, de ez megint ízlés dolga.

2013. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!