Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S Kinek mennyi idő után...

S Kinek mennyi idő után hatott a sotret és hány szemet szedett be egy nap? én már lassa beszedem a második dobozzal, napi egy szem, de semmi változás : - (

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónap kell neki.
2013. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nagyon sokan irják hogy két honap után már látszik az eredmény, ráadásul dupla adagot szednek, kettöt naponta. nem lehet hogy azért nem látszik mert kevés a napi egy szem?
2013. máj. 6. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:

annyit kell szedni, amennyit neked előírtak...

majd látszódni fog, hidd el :)

2013. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én fél évig szedtem a gyógyszert(még van egy fél dobozzal),az első 2-3 hétben sokkal rosszabb volt az arcom mint előtte, de ezt az orvos is mondta hogy így lesz. Az elején kb. két hónapig egy szemet szedtem és utána írt fel napi kettőt. Nekem ma már egy pattanás sincs a bőrömön. :)
2013. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor a legközelebbi találkozáson rákérdezek a napi két szemre, de a koleszterinem már igy is az egekben :/ azért köszi:)
2013. máj. 8. 08:53
 6/10 anonim válasza:
nem mindenkinél hat ugyanannyi idő után, de biztosíthatlak hogy megéri szedni.:D én október végén kezdtem, és tegnap hagytam abba, makulátlan a bőröm hónapok óta semmi problémám nincs pattanásokkal. a szám száraz és a bőröm is, de erre jó a testápoló illetve az ajakápoló.:D nekem pozitív tapasztalataim vannak, már csak abban reménykedek, hogy nem jönnek vissza. sok sikert!:)
2013. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én december óta szedem,1. hónapban 600mg, aztán 900mg. Nekem olyan január-február környékén kezdett úgy hatni, hogy egyáltalán nem kellett alapozó. Azóta kijött 1-2 nagyobb, de szerencsére május óta egy darab pattanásom sem volt. Még van 1 hónap hátra.
2013. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nature Sandra válasza:

4 hónaptól láttam feltűnő változást!


20 mg-ot szedtem 9 hónapig! Csodálatos az eredménye! Ajánlom! nagyon...

2013. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam 3 hónap után látszott a változás az arcomon. Pattanásos volt a mellkasom, illetve a vállam. A mellkasomon csomók voltak, az fél év után lazult fel, a vállam is 3-4 hónap alatt szép lett. 8 hónapig szedtem napi két szemet.
2013. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
10 hónap után végre, már csak 8 szem van hátra...csodásan rendbejött a bőröm, alig látszódnak a hegek, pattim már lassan fél éve nem volt :) Nagyon boldog vagyok, remélem nem térnek vissza ezek az átok pöttyök. :)
2013. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!