Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy érjem el hogy a hajam...

Hogy érjem el hogy a hajam selymes és csillogós legyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten erre a célra gyártott balzsamok. Én a GLISS KUR-t ajánlom. én is azt használom :)
2013. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Külső-belső ápolás és rendszeres vágás. Nekem derékig érő extra dús és egészséges hajam van, mindenki azt kérdezi mit teszek vele.Nekem ez a titkom, nem a sok kencefice.

Fontos, hogy a hajhagyma belülről megkapja azokat a vitaminokat, amik az egészséges haj növesztéséhez kellenek. Ha ez megtörtént akkor az a dolgod, hogy kívülről is ápold. Én főleg a természetes dolgokat részesítem előnyben, mint az olíva-argánolaj meg a szilikonmentesség, de neked természetesen ez nem kötelező. A lényeg, hogy ápold a hajtípusodnak megfelelően. A gyakori hajmosás és az erős sampon nagy károkat tud okozni.

ÉS amit senki nem szeret, de muszáj, az a rendszeres hajvágás. A hosszú haj csak akkor igényes, ha egészséges az utolsó centijéig. A töredezett hajvégek ápolatlanságot sugallnak. Ezért nem árt pár havonta vágatni belőle. Te tudod milyen gyorsan töredezik a hajad így ahhoz igazítsd a vágásokat. Én 4 havonta szoktam 1 centit levágni, mert nekem addig nem törik.

Ajánlom neked a kímélő samponokat és a mélyen tápláló pakolásokat :)

2013. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!