Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sorrendben tisztítsam...

Milyen sorrendben tisztítsam az arcom? Lent.

Figyelt kérdés

Van:

-Arcviz (tonik)

-Arctisztító mitesszeres bőrre

-Arctisztíró pattanásos bőrre

-Pórustisztító gél

-Arctisztítò (ròzsakivonattal)

-Arckrém


Ezeket este/reggel szoktam használni. (nem régòta) csak eszembe jutott hogy valami sorrend is kéne.. (Nem azért használok ennyi kencét mert olyan az arcom,hanem hogy ne legyen olyan..) Ti milyen sorrendbe kennétek fel??


2013. máj. 3. 22:08
 1/5 A kérdező kommentje:
13/L
2013. máj. 3. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:

sosem kennék ennyi dolgot az arcomra

hetente egy házilag készített pakolás és hibátlan a bőröm

2013. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi mindent egyszerre semmiképp ne használj, mert a legtöbb inkább árt mint használ. Valamelyik arctisztítóval lemosod az arcod, aztán tonik, arckrém és kész.
2013. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem olyan az arcod ne használd ezeket, lehet hogy majd ezektől lesz olyan az arcod. Én most 15 vagyok, sajnos az arcom eléggé tönkrement. Ebben nagy szerepet játszik, hogy én is rengeteg mindent kentem a fejemre. Tudom ez nem válasz a kérdésedre, csak egy jó tanács.
2013. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először tisztítsd le valamelyik arctisztítóval (csak az egyikkel!), utána tonik, majd krém. Reggel elég csak a tonik vagy valamelyik tisztító, utána krém. Egyszerre mindet használni egyrészt felesleges, másrészt többet árt, mint használ.
2013. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!