Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam meg itthon a...

Hogy csináljam meg itthon a hajam úgy, hogy úgy nézzen ki, mint mikor a fodrásztól jövök?

Figyelt kérdés
Vörös, rövid hajam van, (mint mikor Dobó Kata levágatta), de hajmosás után kicsit száraz, fénytelen, borzas lesz! Mit tegyek rá beszárítás előtt?
2013. máj. 3. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

amit a fodrász szokott, és beszárítani is tudni kellene, kihúzni úgy a tincseket, mint a fodrász.

Nekem a beszárításon bukik el a dolog, sajnos.

2013. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki szárítás előtt a hővédő sprayt, azon belül én az AVON termékeit ajánlom. Az segít és nekem mindig fényesebb lesz tőle a hajam. De tudom még ajánlani a Syoss cuccait: kondicionáló, hajhab, hajwax. Azok is nagyon praktikusak, de kicsit drágák is. Ettől függetlenül csodát tesznek, legalábbis nálam. :)
2013. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyanitom hogy egy normális fodrász nem avon syoss meg efféle szarokat használ. már bocs. ha ugyanazokat a professzionális anyagokat teszed a hajadra talán van esélyed... plusz persze beszáritás stb.
2013. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!