Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki már csináltatott Brasil...

Aki már csináltatott Brasil Cacaut, annak nem tette tönkre a haját a kezelés?

Figyelt kérdés

Számomra felfoghatatlan és irreális, hogy a haj olyan gyönyörű lesz a kezelés után, és semmi maradandó károsodást nem okoz a szer, amit rátesznek! A dauer is olyan, hogy addig nem veszed észre mennyire tönkretette a hajadat, amíg le nem nő.

Szerintem ez is ilyen de mivel nincs semmilyen tapasztalatom, azokat szeretném megkérdezni, akik egyszer már csináltattak és utána lenőtt a hajuk. Milyen állapotban volt utána? Töredezettebb, szálkásabb?


Az én hajam nagyon töredezett és szálkás is jelenleg. A stressztől nagyon sok kihullott az utóbbi években, ennek hála kezelhetetlen és csúnya lett. Nem akarom hajvasalással vagy göndörítéssel még jobban súlyosbítani a helyzetet, de levágatni sem akarom. A lófaroktól meg már rosszul vagyok. Azon gondolkodom, hogy szeptemberben megcsináltatom de csak akkor, ha nem okoz még nagyobb kárt.


Tehát várom a válaszokat arra vonatkozóan, hogy aki hónapokkal ezelőtt megcsináltatta, annak tapintásra és szemre mennyire változott a haja? Töredezett lett, elvékonyodott? Vagy egyáltalán semmi?


Válaszokat előre is köszönöm!


2013. máj. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
istenem, a brasil cacau építi a hajat, nem roncsolja. jesszus...
2013. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nos, ezt mondják, valóban.

Tudod, olyan ez, mint az Ezotv. Azt mondják meggazdagszol, ezerszeres energiával átléptetnek a pénzkapun, te meg várod otthon a nagy büdös semmit. Miért? Mert meg van mondva, hogy érkezik.

A Brasil Cacaut sem véletlenül tiltották be jó pár Unio-s országban, és biztosan nem azért tették, mert mint az álom, úgy visszaépíti az eltöredezett hajat.

De lefogadnám, hogy még sosem próbáltad, úgy "istenezel" meg "jesszusozol" itt neked. Legközelebb az eszedet is alkalmazd, mielőtt billentyűnek esnek az ujjaid.

2013. máj. 2. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez elég változó dolog... Például van barátnőm, aki egy meseszép, hátig érő egyenes (!) hajjal rendelkezett, viszont elmondása alapján kócosodós, gubancolódós volt. Viszont nem akart sokat költeni, de ez alapból irreális ilyen kezeléseknél meg az ő hajhosszánál szerintem, de mindegy is. Megcsináltatta egy közeli, noname fodrászatban, ahol nem vette meg a B.C-s hajápolókat és úgy teltek-múltak a hónapok. És persze meg lett az eredménye... Nem tudom, hogy pontosan mi okozta, (a nem kompatibilis hajápolók) de nagyon tönkre ment a haja. Az elején tapasztalható puhaság, lágyság, csillogósság pár hét után oda veszett, teljesen szétcsesződött és le is kellett vágatnia a végét szegénynek! :/ Aztán én ezek miatt kicsit félve, de belevágtam 4 hónappal ezelőtt. Nekem kis korom óta göndör/hullámos a hajam és nem elég hosszú ahhoz, hogy göndören szép legyen, ezért mindig fésülgetem hajmosás után, de így aztán félig hullámos, félig egyenes, de mindenképp könnyen gubancolódó lesz a végeredmény. Szóval ezek miatt mentem el és meg kell mondjam, életem döntése volt!!! Szépen kivasalták a cuccal együtt, már akkor éreztem, hogy jó lesz, mert szárításnál csak úgy folytak ki a tincseim az ujjaim közül, annyira puhák, légkönnyüek voltak. Legalábbis tapintásra, mert előtte vastag szálúnak tituláltam és az azóta nem változhat.Beszereztem hozzá speciálisan erre kifejlesztett hajápolási termékeket, a többit egy ideig száműztem a repertoáromból. Írd és mondd, 4 hónapja problémamentes a hajam! Minden hajmosás után egyre szebb és szebb lesz, a fésű könnyen átsiklik rajta emiatt kevesebbet kell fésülnöm és így lassabban is zsírosodik. Azt hallottam, volt akinek 6 (!) hónapig tartott, remélem nekem is így lesz.... :) Szóval összegezve, én azt mondhatom a témában, hogy változó az egész, de a leírtak alapján neked ideális lehet egy ilyen kezelés. Ha már elmész, akkor ne fukarkodj, mert balul is elsülhet. Csak Brasil Cacau-s termékeket használj a következő hónapokban és akkor valóban hatásos, hosszú ideig tartó is lehet, mert ha jól csinálják, akkor lerendezi a hajat egy jó időre. Remélem tudtam kicsit segíteni. (Ha szükséges privátban megmondhatom a helyet, ahol nagyon jól csinálják.)
2013. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves második válaszoló!


Nagyon sokat segítettél. Sajnálom a barátnődet, hogy így járt. :( Egyelőre nem írok neked privit, mert még küzdök a hajhullás ellen. (Hajgyógyászhoz járok) Azt mondja, olyan 1,5 év mire visszadúsul a hajam, de addig is nem hordhatok éjjel-nappal lófarkat. :) Ezért gondoltam a Brazil Cacaura. De azt is max szeptemberben tudom majd megcsináltatni mert akkor lesz rá pénzem. :)

Ha megcsináltatom egyáltalán. A hajam állapotától függ majd. :)

Még egyszer köszönöm az értékes kommentet!

2013. máj. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!