Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajamból szeretnék...

Sötétbarna hajamból szeretnék tűzvöröset csinálni. Milyen hajfestéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Rossz hírem van, a hajfesték nem világosít. Sötétbarna hajadat csak feketére, esetleg sötétvörösre tudod befesteni. Ha tűzvöröset akarsz, le kell szívatni. (szőkítés) Különben nem lesz tűzvörös, csak ilyen sápadt vörösesbarna. Én is ezt akartam, mint Te, de szőkítés nélkül nem megy, az meg tönkreteszi a hajat.
2009. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarnából lett tűzvörös...Yunsay a festék márkája, elvileg fodrászkellékesnél kapsz. Én ott vettem. Két fajtából kevertem ki.
2009. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hehehe... az elsőre ne hallgass!

A barnából simán lehet tűzvöröset csinálni, veszel egy szép árnyalatot és befested, elsőre kicsit sötétebb lesz, és második festésre már jó lesz!!!! Ha nem, akkor sincs baj, veszel a festék mellé fodrászkellékboltba 9%-os hidr peroxidot és azt cseréled ki a gyári hidr-peroxiddal.

De nem kell, simán befested az eredeti barna hajadra!

3 alkalom alatt eléri azt a színt!!!!


Ha festve van mára hajad, csak akkor szoktak leszívatni.

2009. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ajűnlom a Palette Deluxe vörös hajfestékeit :) szépen befogják a sötétbarna hajatis és élénvörös lesz :)
2009. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

14:37-es vagyok

pl ez a festék is szép élénklesz sötét hajon is

[link]

2009. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!