Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tetkókat ajánlanátok...

Milyen tetkókat ajánlanátok legjobb barátoknak 18. szülinapra?

Figyelt kérdés
legjobb barátnőmmel most leszünk 18 évesek(egy napon születtünk)és születésnapja alkalmából egy közös tetkóval szeretném meglepni.ehhez kéne a segítségetek, hogy ötleteket adjatok. ez amolyan "örökké fiatalok és legjobb barátok vagyunk" tetoválás lenne, mindenképp kicsiben gondolkozom, lehet idézet vagy szimbólum is. a lényeg hogy személyre azaz rólunk szóljon, a barátságunkról! előre is köszönöm!!

2013. ápr. 28. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez nagyon aranyos és szép, de szerintem ne ez legyen az ajándék.. így ismeretlenül si remélem hogy sokáig lesztek barátnők :) de ki tudja mi fog még alakulni..

de ha feltétlen ezt szeretnéd, itt van pár:

Best friends for life

Best friends are like diamonds

Young, wild and free

az a baj h olyan kifejező rövidek nincsenek.. de szerintem ezek is jók :)

2013. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha már tetoválás és szöveget akarsz akkor miért ne magyarul írnátok valamit??? Olyan szép nyelv a magyar és a jó az egészben az hogy a világon bárhol jártok mindenki érdekesnek fogja találni. Sokkal jobb mint a sablonos angol szövegek amit mindenki ért.

Gyönyörű betűkkel lehetne az alábbi szövegek

1. barátság

2. Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél.

3. Barátok vagyunk ..Mert ő volt ő, s mert én voltam én.

4. Igaz barátokat nehéz találni,még nehezebb elhagyni és lehetetlen elfelejteni őket.

5. A jó barátom lelkem fele.

6. Ne feledd, a barátok örökre megmaradnak. Még akkor is, ha évek múlva találtok újra egymásra.

Szép betűkkel- magyarul csodaszép lehetne a tetoválás.

Ha fokozni akarod akkor egyes idézetek mellé csináltathattok közös jelet is.

PL:

1. idézetet bele lehetne írni egy kis medálba. Akár csuklón vagy lábfejen is jól mutatna

Lehet akár 2 kicsi lufi ahol az egyik lufiban a te a másik lufiban a barátod nevének kezdő betűje van.

Vagy lehet azt a dátumot írni ami a barátságotok kezdete volt

Vagy ősi magyar rovásírással leírni egymás neveit..

Ezer lehetőség van...

2013. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mind kettő valaszolonak! Nos igen azt elfelejtettem megemlíteni hogy magyart szeretnék, ahogy mondtad nem sablonos divat angol tetkot! A másik szép a dologban hogy pontosan 2 éve a szuletesnapunkon kezdődött a barátsággal! Lehet hogy nyalasan hangzik de nincsen olyan dolog ami miatt ne lennénk többet barátok, ez egy életre szól! Szóval ha esetleg vannak meg otleteitek ezeket tudvaakkor azt nagyon sszívesen várom! ( úgy zárójelben mi olyan " vad" típusú életmódot folytatunk!)
2013. ápr. 29. 07:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit szóltok egy 18 ashoz ami szavakból van leírva, mondjuk az egyes egy erőteljesebb szó. És a 8-as ami az végtelen jele is az meg tulajdonságokrol illetve eleterzesekrol szólna. Mint mondjuk a szabad/sag, fiatal/sag, örült/ség...stb?? Esetleg egyéb ötlet?
2013. ápr. 29. 08:50
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagy egy lélek két testben?
2013. ápr. 29. 08:51
 6/14 anonim ***** válasza:
ezek jó ötletek:)
2013. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan nem szöveg amit én írnék. Egyszer láttam nekem nagyon megtetszett. Egyikőtökön egy kulcs van, másikon egy zár ---> [link]

Úgymond szimbólum, hogy "örökké" egymáshoz tartoztok, mint legjobb barátok.

2013. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van egy szép szimbólum ami az örök barátságot jelképezi.

A képen hármas csavar van, de ha kisebbet akarnál akkor lehet kettes csavar is.

[link]

2013. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es,az igaz hogy nagyon szép és mutatós az a tetkó viszont inkább szerelmeseken tudnám elképzelni.

8-as, nagyon jó ötlet!

köszönöm mindkettőtöknek!

2013. ápr. 29. 18:50
 10/14 A kérdező kommentje:
végülis van valakinek véleménye egy 18-asról ami szavakból van kirakva? ötletek esetleg hozzá?
2013. ápr. 29. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!