Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek tapasztalata/vél...

Van valakinek tapasztalata/véleménye Adamik Erikkel kapcsolatban? Tetoválást szeretnék, és ő eddig a legszimpatikusabb! :-)

Figyelt kérdés

#tetoválás #adamik erik
2013. ápr. 27. 18:21
 1/2 SzilKa ***** válasza:
100%

Iszonyuan tehetseges tetovalo, a fotorealisztikus temaban abszolut profi. Nagy nev lesz, bar szerintem mar most is az... :)


Egy tetovalo

2013. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem az vele a tapasztalatom, hogy nemrég felhívtam véééégre (mert már évek óta kinéztem őt magamnak, mint tetoválót persze) a telefonban kedves volt, azt mondta külföldön van, de 8-a után hívjam és majd keresünk időpontot h összeüljünk és elmondjam az ötleteim...

Tegnap hívtam párszor és ma is kétszer de nem veszi fel..

Szerintetek mennyire érdemes hívogatni?? Egyszer majd csak elérem? Vagy ha nem veszi fel, akkor sosem fog elvállalni? (ő úgy tudja h virágot és lepkét szeretnék, bár ez azóta már változott, de még mindig nem az ő világát varratnám a hátamra...)

2014. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!