Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Estetic gyantázó szettet hogy...

Estetic gyantázó szettet hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Azt írta, hogy 40-50 fokos vízben vagy gyantamelegítőben kell felmelegíteni..én beleraktam a fejével együtt a vízbe.. Ez baj?

Illetve hogy kell nekikezdeni? Mikor jó a gyanta?



2013. ápr. 26. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vízbe tettem, de alig melegedett fel, viszont belefolyt a víz. Utána rájöttem, hogy egyszerűbb, ha nem kínlódok a vízzel, egyszerűen bevágtam a mikróba. Ami mikrónkban a legnagyobb fokozaton 2 percig kell "sütni", hogy rendes, folyós állaga legyen, viszont ne legyen forró.

Szőrnövekedéssel megegyező irányban kell felkenni a bőrre, viszont arra ellentétesen kell letépni. Combon, hónaljon, bikinivonalon feszítsd ki jól a bőrt.

2013. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vízbe úgy kell rakni hogy ne folyjon bele a víz.. de mikróban melegíteni tényleg egyszerűbb. Akkor jó amikor már folyékony de még nem égetően meleg.
2013. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én már beletettem vízbe..ha kiszárad, még ragadni fog ha mikróba rakom, igaz?
2013. ápr. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!