Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fokozatos hajvágás utáni...

Fokozatos hajvágás utáni töredezést mivel korrigáljak, ha a hajam hosszát meg szeretném hagyni?

Figyelt kérdés
Levágassam megint fokozatosan és várjam meg míg újra töredezik vagy egyenesre vágassam, v csak a végéből vágassak és bevárjam a többi hosszt? Vagy egyéb ötlet?
2009. szept. 26. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

igazából ez nálam is gond, én festett szőke vagyok és hosszű hátközépig érő hajam van. Nos nem annyira vészes, de fél év voltam vágáson, ami lépcsőzetesre lett vágva. Nos az megnőtt és én is egyenesen vágok a hosszabb tincsekből, egészen addig, amíg a rövid tincsek nem nőnek utána. Akkor szebb lesz, szerintem.

De nekem pénzem sincs fodrászra és ezért.

Ha neked van rá 3 havonta 3-4 ezer forintod, szerintem vágasd le ugyanolyanra a fodrászoddal, és ismét szépek lesznek a tincsek.

2009. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, nekem sincs rá pénzem. anyukám vágta egyenesre eddig, aztán iwiwen láttam hirdetést, hogy ingyen hajvágás és elmentem, és tök jó lett. Pesti vagy?
2009. szept. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!