Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hete festettem be a hajamat,...

1 hete festettem be a hajamat, és ma vagy holnap megint beszerentém mert elég fura lett, ilyen 3 színű, kicsit világos barnás és még világosabbra mármár szökére szeretném, szerintetek nagyon roncsolná a hajamat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én nem ajánlom neked bár én is csináltam hasonló manővereket de nekem erős ,vastag szálú(göndör) hajam van. 2 évig festettem barnával,vörössel,feketével persze nem egyszerre:D MOst szőke vegyok és sötétbarnából lettem az szinte azonnal. Bár akkor nem kellett sokat vágni a hajamból (mert már én alapbol vágtam elötte sokat.....) augusztus óta éppen csak vállig ér és nagyon törik is. Legutobb gondoltam barna lesz hogy hát ha megerösödik..nos ez egy napig tartott. A hajam spröd és durva de még mindig szerencsém van hogy nem vékonyodott el teljesen. SZerintem te ne csinálj iyleneket vagy bizd fodrászra mert szőkiteni is kell ha most barna a hajad
2013. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szőkítés jobban roncsol, mint a sima festés. Én még várnék kicsit.
2013. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!