Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász vajon meg tudná...

Fodrász vajon meg tudná csinálni ezt a hajszínt?

Figyelt kérdés

Eredetileg ilyen színű a hajam: [link] csak hát természetes, így nincs túl szép fénye, nem szereten.

ilyen fazonú: [link] ( persze nem ilyen szabályosan, de ilyen csigás.)

A göndörségét imádom, a bőröm fehér és zöld szemeim vannak, szeplők, stb, szerintetek jól állna nekem ez a szín?: [link]

és szerintetek megoldható leszívás nélkül? :/


:) 18L



2013. ápr. 19. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

zöld szem, fehér bőr, szeplő és vörös haj a tökéletes szépség!:) olyan kis ártatlan kisugárzásod lesz tőle, persze ha nem sminkeled magadat agyon!

én nagyon ajánlom neked hogy fessed be, nekem is zöld szemem van, és szeplős vagyok egy kicsit, és én is vörös hajat szeretnék.. biztos meg tudná csinálni a fodrász, de ne valami lakótelepi fodrászatba menjél, hanem híresebb és profibb fodrászhhoz. küldj légyszi képet, ha befestetted!:)

2013. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól állna! Csak arra ügyelj, hogy a fehérségedet óvd meg!

Mivel ehhez a hajszínhez a barna bőr természetellenes és közönséges!

2013. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!