Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam a hajam?

Milyenre vágassam a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Így nézek ki és le szeretném vágatni a hajam nyáron, de nem tudom hogy mi állna jól kérlek segítsetek nekem és adjatok ötleteket képeket minden jöhet. Köszönöm.:)

[link]



2013. ápr. 19. 17:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ha nem töltené ott be a képet itt hátha :)

[link]

2013. ápr. 19. 17:49
 2/17 anonim ***** válasza:
Hátul nagyonrövid, és előre fokozatosan növekszik. Az nagyon jól tud állni a lányoknak. :)
2013. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia:) ha csak vágatni szeertnél akkor sztem a kleopátra haj mindenkinek jól áll..


[link]


esetleg be is festethetnéd feketére, bár lehet, hogy jobb ha sötétbarna, a feketétől nekem nagyon hulli, bár én vasalom is:)


vagy esetleg valamilyen tépett haj:


[link]

2013. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
* hullik, bocsi elírtam :) am igen a fokozatos hajak is nagyon jók, én is szerettem amikor nekem volt:)
2013. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
[link] ilyen volt mielőtt megnőtt akkorára amekkora most de valami mást szeretnék kipróbálni esetleg valami más? amúgy köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. ápr. 19. 18:08
 6/17 anonim ***** válasza:
ÓÓ pedig ez nagyon jó amit most linkeltél!
2013. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) de valami újat szeretnék kipróbálni :)
2013. ápr. 19. 18:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is olyat tudnék Neked elképzelni, amit az egyik válaszoló már írt. Hátul rövidre vágott, elől fokozatosan hosszabb. Tehát valami olyasmi, mint amit utoljára linkeltél képen. Elől kb. akkora hosszal kicsit fokozatosra vágva, hátul viszont rövid, ilyen felnyírt lenne.
2013. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mit értetek az alatt hogy hátul felnyírni? Géppel feltolni? Mert az a haj ami a képen volt amit utoljára küldtem azon is olya volt hogy ilyen 4-5 centis volt hátul a hajam, ha felnyiratom meddig nyírják fel géppel és mekkora lesz hátul? :)
2013. ápr. 20. 12:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Annál jobban le kéne hátul szedni a hajad, mint amilyen régen volt. Kb. a tarkóig kéne levágni vagy felnyírni. Nem tudom sajnos megmondani, hogy pontosan milyen technikával csinálják, mert nem vagyok fodrász. Ilyenre gondoltam amúgy: [link]
2013. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!