Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik szőkére festették a...

Akik szőkére festették a hajukat (sötétebb hajszínről), mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nekem most középbarna a hajam, hosszú is, de nagyon unom, hogy barna.. szeretném világosabbra a hajamat. Nem világosszőkét, hanem a sötétszőkét, amit sokan már világosbarnának is mondanak.

Hallottam többfelől is, hogy többszöri hajfestéssel is meglehet ezt oldani (leszívatás nélkül)

Esetleg tapasztalatokat, akár egy ismerősön keresztül tudtok tapasztalatot mondani?



2013. ápr. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát Nekem sötétbarna hajam van eredetileg. Most már 3éve szőke vagyok, nem hidrogén szőke, de elég világos szőke. Lapockáig ér a hajam, ez alá nem nő (mert törik rendesen).

De szeretem, mert így sokkal kezelhetőbb és mert mindenki szerint ez Nekem sokkal jobban áll, mint a barna.

Nincs kiszívatva, hanem 2-3x lett egyre világosabb színekkel befestve. Ezt a 2-3 alkalmat fodrász csinálta. Majd megérdeklődtem, hogy milyen hajfestéket használt, s már saját magam veszem meg a fodrászkellékesben fillérekért. (Havi utófestés kijön 300ftból :))

2013. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszod! :))

szóval, akkor nem lett nagyon száraz a hajad?

volt aki azt mondta nekem, hogy ugyanaz a hatás, mintha leszívatná... :// kissé megijesztett

2013. ápr. 16. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a legerősebb szőkítőt használom, de semmi baja nincs tőle a hajamnak. Persze simán festékkel is el lehet érni szőkét, azt is próbáltam, csak nehezebb összehozni a megfelelő árnyalatot, mert nekem például mindig vöröses lett, mindegy milyen szőkét kentem rá.

Mondjuk már ráuntam a szőkére, mert 2 hetente kell szőkíteni ahhoz hogy rendesen nézzen ki, a lenövés nagyon gáz.

2013. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ugyan az, mintha ki lenne szívatva. Volt már szívatva is a hajam (16évesen), de akkor tönkre is ment... a fenékig érő hajam "visszakopott" a nyakamig... Gondolhatod mennyire oda voltam... Azóta se nőtt meg olyan hosszúra.
2013. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat! megnyugodtam :)))

igen, azt én is hallottam, hogy vöröses árnyalatú eleinte, de aztán javul a helyzet pár festés után.

akkor tényleg úgy látszik, hogy csak megakartak ijeszteni, elég rossz lehetett :SS

2013. ápr. 17. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:
feketéből lettem szőke, kétszer kellett szőkíteni, utána csak festettem (eredetileg is nagyon világos szőke), de borzasztóan kiszárította a hajamat és a fejbőrömet is. azóta sötétítettem rajta, most világosbarna, kezd helyre jönni de még idő mire szénakazalból valami normális lesz :(
2013. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:S remélem helyre jön a hajad!

régebben 2 éven keresztül mindennap vasaltam a hajam és semmi baja nem lett, bízok benne, hogy most is ez lesz. de ha már az első hajfestésnél nagyon száraz a hajam akkor abbahagyom.

köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 17. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!