Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » /Szemöldökfestés/ A sötét...

/Szemöldökfestés/ A sötét szemöldökömből hogyan lehetne világosbarna?

Figyelt kérdés

Nemrég rakattam szőke melírt a hajamba, így most világosbarna-szőke a hajam. A szmöldököm viszont nagyon sötét hozzá(fekete,nem koromfekete de fekete)! Borzasztóan zavar, mert szerintem undorító az ilyen és mindig figyeltem,hogy ne kövessem el a legnagyobb smink és esztétikai bakikat, ezért ez különösen rosszul érint. A hajszíntől nem nagyon akarok megválni,mert tetszik,csak a szemöldök színétől. Kozmetikushoz nem akarok egyfolytában ezért járkálni,mert nincs időm és energiám rá, főleg hogy állítólag házilag is meglehet csinálni.Vettem már szemöldökfestéket, azonban én hülye,utólag jöttem rá,hogy a szemöldökfesték csak a világosat fogja meg, a sötétből nem csinál világosat.Halottam a hajfestékes dolgot,de azt nem merem, mert mi lesz ha elrontok valamit és elvesztem a látásom. A szemöldökfestésre visszatérve azt olvastam,hogy először ki kell szőkíteni a szemöldököt,majd rá a szemöldökfesték és meg lesz a kívánt eredmény. De pontosan milyen termékek kellenek a szőkítéshez(a poron kívül) és hogy csináljam?

A válaszokat előre is köszi!!!



2013. ápr. 15. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szőkítőpor + 6% oxi kell. Utána én hajfestékkel szoktam festeni, de persze van szőke szemöldökfesték is, az világosít. A világosbarna nem.
2013. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Kozmetikussal csináltasd ne otthon,mert nagyon könnyen elronthatod.Hajfestékkel nem festünk szemöldököt.
2013. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Először én is kozmetikust ajánlok. Fodrász vagyok, én szoktam sima hajfestéket is kenni a szemöldökömre, de olyan szépen, mint a kozmetikus, sosem tudom megcsinálni. (elvégre nem én vagyok a szakember)

Mellesleg meg nem baj, ha sötét a szemöldök akkor, ha nem vastag. Egy szép formásra igazított akkor sem gáz, ha sötét. Na ehhez megint szakember kellene...

2013. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!