Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót használjak?...

Milyen alapozót használjak? Melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés
Miteszeres vagyok...minden hónapban járok kozmetikushoz nagykezelésre..Úgy szoktam sminkelni magam, hogy rimmel london szempillaspirál, essence szemceruza szájfény, meg (arctej és hidratálókrém) de arra gondoltam, hogy vennék egy alapozót és egy púdert fixálásra...de milyen márkájút ajánlanátok? :) 16/L
2013. ápr. 15. 17:31
 1/3 anonim válasza:

[link]

DM, 1890 Ft, a legjobb amit valaha próbáltam!!!!!!!

2013. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Korral jár, én a helyedben nem használnék alapozót minden napra. Én valamilyen mattító hatású hidratáló krémet használtam, érdemes kipróbálni, hátha elég.

Ha pattanás is van, gyógyszertárban kapható (vagy ilcsis) korrektort, olyat, ami kifejezetten szárítja, akár éjszakára is használható. És alapozóban is olyat vennék, ami kifejezetten pattanásos bőrre van. Konkrét márkát most nem tudnék mondani, de sok ilyet láttam már.

2013. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első által linkelt alapozó valóban jó, de a kérdezőnek semmi szüksége egy full fedésű alapozóra. Mitesszerekre egy színezett hidratáló is elég. Pl Essence Pureskin. Púderrel meg különösen jó. Abból legjobb a CadeaVera 2in1.
2013. ápr. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!