Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy szőrösebb vagyok mint egy másik 15 éves, nem gáz hogy szőrösebb vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nekem szőrösebb pl. a lábam elől hátul..van 3 olyan osztálytársam aki ilyen szőrös mint én..sőt van aki szőrösebb.De pl.szőrösödik a hasam,mellem közötti rész nem nagyon látni még.Lábam elől,hátul,arcom,intim rész,karjaim és most már a kézfejem is kezd látszódni.Kézfejem gyantáztassam le?
2013. ápr. 14. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, beindultak a hormonjaid. Ha nagyon zavar gyantáztasd, de szerintem még nem kell. De ha tényleg kínosan érzed magad, akkor inkább, ne érezd magad rosszul, jöhet a gyanta. :)
2013. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!