Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nappali archidratáló? (Lent)

Nappali archidratáló? (Lent)

Figyelt kérdés
Van itthon Nivea For men és Avon care kék kupakos hidratálóm, de az a bajom velük, hogy ha bekenem, akkor reggelre 2 pattanás kijön, s ha bekenem, akkor egyből bepirosodik az arcom. Milyen hidratálót ajánlotok nekem? Amit napközbe simán feltehetnék, amitől csillogna, s vizes alapú lenne az arcom.

2013. ápr. 10. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj gélkrémet vagy balzsamot.A niveának is van.
2013. ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint férfi vagy. Korod? Bőrtípusod?
2013. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17, fiú. Nem tudom milyen típus, de néha túl száradt, néha meg túl zsíros.
2013. ápr. 11. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de olyan nincs, hogy néha ilyen néha olyan. Szerintem inkább száraz a bőröd, ami néha olajosan fénylik, főként a t-vonalban (homlok, orr, áll). De javíts ki, ha tévedek.

Arról tegyél le, hogy olyan krémet veszel, amitől csillog az arcod, mert akkor inkább tűnik zsírosnak, mint vizesnek (és valljuk be nem is túl férfias egy csillogó arc). A niveát és (főleg) az avont felejtsd el, válassz inkább professzionálisabb, de még megfizethető árú arcápolókat. Ha konkrét termék érdekel, priviben küldök néhány konkrét márkát és termékcsaládot elérhetőségekkel.

2013. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!